Naciśnij ESC aby zamknąć

Allegro zostało nowym właścicielem serwisu Wykop.pl

Allegro.pl, Wykop.pl

“[i]Mamy dla Was ważną informację, choć ona de facto nic nie zmienia w Wykopie. Chcemy, żebyście dowiedzieli się bezpośrednio od nas, że formalnie właścicielem Wykopu została Grupa Allegro[/i]” – czytamy na blogu serwisu.

Po ogłoszeniu transakcji wśród użytkowników Wykopu pojawiły się obawy, że tworzony przez nich serwis może stracić niezależność. Michał Białek, dyrektor operacyjny Wykopu zapewnia jednak, że w serwisie nic się nie zmieni.

[i]”Zależy nam na jeszcze większej niezależności serwisu w obliczu pojawiających się żądań usunięcia treści. Bardzo zależy nam na tym, aby zminimalizować sytuacje, w których zmuszeni byliśmy do takich działań”[/i] – opisuje Michał Białek.

W skład Grupy Allegro oprócz głównego produktu, serwisu aukcyjnego Allegro.pl, wchodzą m.in.: Agito.pl, Bankier.pl, Ceneo.pl, Cokupic.pl, Tablica.pl

Allegro, zajmuje 6. miejsce w polskim internecie, pod względem użytkowników (11,306 mln).

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.