Naciśnij ESC aby zamknąć

Wyzwanie dla Brytyjskich hakerów

presentation_victorinox.png

Firma Victorinox, producent wojskowych scyzoryków, rzuciła wyzwanie hakerom z Wielkiej Brytanii. Tym razem firma oferuje £ 100,000 za złamanie zabezpieczeń biometrycznych ich najnowszego scyzoryka z wbudowaną pamięcią USB Flash.

Uczestnicy muszą pobrać formularz, wypełnić go i odesłać go w środę tj. dzisiaj. 25 i 26 marca w ich sklepie przy New Bond Street, w Londynie odbędą się próby włamania tych właśnie scyzoryków.

Wszystkim próbującym, życzymy powodzenia.

Źródło: reghardware.co.uk

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.