Naciśnij ESC aby zamknąć

Wyrok-rekord dla przestępcy.

Pisaliśmy niedawno o Albercie Gonzalez’ie, hakerze, który dokonał rekordowej kradzieży 130mln numerów kart płatniczych. Niedawno zapadł wyrok w jego sprawie. Przestępca dostał kare 20 lat pozbawienia wolności.

Jednak to jeszcze nie koniec. Traw bowiem następna sprawa, dotycząca włamania się do firmy Heartland Payment Systems (zajmującej się przetwarzaniem płatności online) oraz sieci supermarketów Hannaford Bros. Prawdopodobnie jego kara wydłuży się.

Źródło: technologie.gazeta.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.