Naciśnij ESC aby zamknąć

Wspomnienia po latach

Bardzo ciekawy felieton pojawił się na stronach Computerworld, gdzie Kuba Tatarkiewicz były pracownik Instytutu Energii Atomowej w Świerku dzieli się swoimi wspomnieniami:

“Zainteresowałem się, bo kiedyś przed laty byłem przez krótki czas pracownikiem tego Instytutu. Byłem też pracownikiem dwu innych, nie ruszając się od tego samego biurka w tym samym pokoju, takie to były ciekawe czasy. Zostało mi jeszcze trochę sentymentu do codziennych podróży autobusem zakładowym, więc postanowiłem zajrzeć na (włamane) strony Instytutu.”

Przeczytaj cały felieton >>

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.