Naciśnij ESC aby zamknąć

Włamanie na hakin9

Podmieniona została strona forum magazynu dla specjalistów od zabezpieczeń systemów informatycznych hakin9

Mirror strony znajduje się pod adresem: http://hack.pl/hacked/www.en.hakin9.org

Włamywacze: AlTaNaYa_Boy, Hacker-KsA podmienili już kiedyś oficjalną stronę hakin9 (20.04.2006 r) wtedy strona została bardzo szybko przywrócona do stanu pierwotnego.

Hakerzy w ostatnim czasie wielokrotnie włamywali się na różne serwisy np. sdjournal.org, ibnalwaleed.com/vb, beanwebb.com, asksarge.com, qubh.com, xioustic.com, 9daaaa.com/vb

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.