Naciśnij ESC aby zamknąć

Włam chińskich hakerów na Google?

google_logo.png
Amerykańscy internauci zauważyli coś niepokojącego w zachowaniu wyszukiwarki Google.com. A mianowicie w niektórych sektorach wyszukiwarki zamiast angielskich słów pojawiały się chińskie znaki.

Nie wiadomo czy to były problemy techniczne, czy zemsta na Google za zablokowanie Google.cn. Przedstawiciele Google zarzekają się że to tylko rozległy problem techniczny, jednak pierwsze komentarze obarczały chińskich hakerów.

Źródło: technologie.gazeta.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.