Naciśnij ESC aby zamknąć

Windows 7 za darmo?

Microsoft poinformował iż użytkownicy Windows Vista, którzy po 1 lipca kupią komputer z zainstalowaną Vistą mogą mieć nowy system za darmo lub za niewielką dopłatą.

Wersję które obejmuje „bonus” to:

1. Windows Vista® Home Premium -> Windows® 7 Home Premium
2. Windows Vista® Business -> Windows® 7 Professional
3. Windows Vista® Ultimate -> Windows® 7 Ultimate.

Niestety Microsoft Windows Vista® Home Basic, Windows Vista® Starter Edition, oraz Windows® XP (wszystkie edycje) nie zakwalifikują się do programu.

Źródło: techarp.com

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.