Naciśnij ESC aby zamknąć

Pierwsza poprawka dla Windows 7

Microsoft udostępnił pierwszą poprawkę dla Window 7. Łata ona błąd w Windows Media Playerze, w wyniku którego zostają skasowane początki plików .mp3. Teraz poprawka zostanie automatycznie pobrana po zainstalowaniu Windows 7 Beta 1.

Koncern nie dostarczył jednak poprawki do błędu w protokole SMB. Firma tłumaczy, że dla wersji beta przygotowuje tylko poprawki dla krytycznych luk. Tymczasem błąd w SMB Windows 7 został oceniony jako “umiarkowany”.

Źródło: ArcaBit

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.