Naciśnij ESC aby zamknąć

Nadchodzi Service Pack 2 dla Visty!

Microsoft opracowuje Service Pack dla Windows Vista i Server 2008. Ciekawe na ile to przyniesie pożądany skutek w przypadku Visty, bo jak wiemy ilość zadowolonych użytkowników nie jest najwyższa… Patrząc na listę poniżej zapowiada się całkiem nieźle… poczekamy, zobaczymy.

Oto niektóre nowości zawarte w pakiecie:

*Windows Search 4.0 – usprawnia wyszukiwanie.
*Bluetooth® 2.1 wspierającą najnowszą specyfikację dla Bluetooth.
*Obsługa płyt Blu-Ray™ przez wbudowana funkcję nagrywania płyt.
*(WCN) kreator łatwiejszego konfigurowania Wi-Fi.
*Wprowadza obsługę znaczników czasu (UTC) – exFAT.
*Dodaje wsparcie dla 64-bitowych CPU firmy VIA .
*Eliminuje problemy łączenia się przez Wi-Fi, gdy system powraca ze stanu uśpienia. Data wydania pakietów dla Visty oraz 2008 Server nie jest znana.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.