Naciśnij ESC aby zamknąć

Warner Bros zatrudnia łowców piratów.


Wielka wytwórnia filmowa, Warner Bros, zatrudnia młodych studentów informatyki do śledzenia ruchów w sieciach P2P. Szukają oni przede wszystkim młodych studentów pokrewnych kierunków informatyki.

Będą oni mieli za zadanie śledzenie plików tejże firmy w sieciach Peer to Peer, tworzenie programów śledzących i przeprowadzanie ewentualnych prowokacji. Wszystko to w celu wytropienia piratów. Jak pisze serwis technologie.gazeta.pl:

[i]„Na oficjalnej liście obowiązków znalazło się również wyszukiwanie nielegalnie udostępnionych w Internecie materiałów multimedialnych Warnera oraz NBC Universal, a także szczegółowe dokumentowanie wszystkich takich przypadków.”[/i]

Studenci będą zatrudniani na 12 miesięczny staż w ciągu którego zarobią około 17,5 tysiąca funtów.

Źródło: technologie.gazeta.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.