Naciśnij ESC aby zamknąć

Sabotażysta w projekcie Google Street View.


Czwartkowej nocy w Oldenburgu w Niemczech nieznany przestępca zniszczył samochód Google, który fotografuje okolice do projektu ‘Google Street View’.

Przestępca spuścił powietrze z opon samochodu i przeciął przewodu łączące go z aparatem umieszczonym na dachu. Kultura przede wszystkim, sprawca umieścił kartę za wycieraczką w której poinformował kierowców ze spuścił z opon powietrze.

Projekt ten spotkał się z wieloma represjami ze strony internautów. Dostał też nakaz sądowy o możliwości przetrzymywania zdjęć nie dłużej niż pół roku.

Źródło: technologie.gazeta.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.