Naciśnij ESC aby zamknąć

Systemy backupu i archiwizacji – kompleksowa ochrona zasobów firmy – KONFERENCJA

backupBezpieczeństwo firmowych danych to priorytet. Jako jeden z podstawowych elementów strategii przedsiębiorstw i instytucji, stawia przed osobami odpowiedzialnymi za zapewnienie ciągłości działania niebagatelne zadanie. Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu przedstawicieli i ekspertów z branży oraz do dyskusji na temat stanu bezpieczeństwa danych w polskich przedsiębiorstwach, sposobów poprawy tego stanu rzeczy oraz zastosowania nowoczesnych technologii.

W programie, m.in. wykłady:

Bezpieczna firma w niebezpiecznych czasach – Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji – Krzysztof Chełpiński

Ochrona danych osobowych w kontekście tworzenia kopii zapasowych – Nasza Klasa – Maciej Kołodziej

Netgear Ready NAS – korzystne zabezpieczenie danych – Netgear Poland – Robert Kulasiński

actidata – wydajne, ekonomiczne i niezawodne zabezpieczanie i archiwizacja danych dla profesjonalnych odbiorców – actidata – Arthur Kilian

Ctera – system archiwizacji z centralnym zarządzaniem – EPA Systemy – Grzegorz Bielawski

Do wygłoszenia wykładu zaprosiliśmy również ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem z pracy w znanych firmach i instytucjach.

W programie również wystawa rozwiązań firm: Evercom, Netgear Poland, Sprint Data Center

Agenda: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/systemy-backupu-i-archiwizacji/program-konferencji-16.htm

Do udziału zapraszamy:

dyrektorów/kierowników działów IT,
oficerów bezpieczeństwa,
osoby odpowiedzialne za politykę ciągłości działania.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla ww. osób.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń

Rejestracja: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/systemy-backupu-i-archiwizacji/rejestracja-63.htm

Data i miejsce konferencji:
21 kwietnia 2011 r.
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” – Warszawa

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.