Naciśnij ESC aby zamknąć

SysDay 2009

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji “SysDay” poświęconej tematyce bezpieczeństwa IT. Odbędzie się ona w dniach 30-31 marca 2009 roku w hotelu “Diament”, we Wrocławiu.

Celem konferencji jest prezentacja zagrożeń z sektora IT. Podczas konferencji zostaną omówione oraz zaprezentowane między innymi: techniki przełamywania zabezpieczeń serwerów, bezpieczeństwo systemów Linux oraz systemów firmy Microsoft, łamanie zabezpieczeń sieci bezprzewodowych, bezpieczeństwo Bluetooth, kryptografie, bezpieczeństwo usług internetowych oraz banków internetowych, analizę powłamaniową, rootkity & backdoory, skanowanie sieci oraz jej analizę, błędy w aplikacjach, błędy 0day, informatykę śledczą, ataki socjotechniczne, oraz wybrane aspekty prawne.

Konferencja jest adresowana do m. in. specjalistów IT, audytorów,
administratorów, programistów, menadżerów, dyrektorów , przedstawicieli firm i instytucji.

W ramach konferencji przeprowadzone zostaną warsztaty praktyczne z zaawansowanego używania OpenSSH w środowiskach Linux/Windows.

Wśród prelegentów znajdziemy m. in. takie osoby jak: Sławomir Kobus, Adam Zabrocki, Gynvael Coldwind, Dariusz Puchalak, Michał Majchrowicz, Leszek Miś, Grzegorz Błoński, Rafał Podsiadły.

Oficjalna strona konferencji: www.sysday.pl

Serdecznie Zapraszamy !

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.