Naciśnij ESC aby zamknąć

Zaprezentowano nowy system – Windows Mobile 6.5

Zaprezentowano nowy system operacyjny Windows Mobile 6.5 na Mobile World Congress 2009. Największe różnice zauważymy w interfejsie, został zoptymalizowany pod kątem ekranów dotykowych – łatwość obsługi jest tu priorytetem.

Ponadto pojawi się nowy Internet Explorer obsługujący flash oraz Windows Media Player. Czy komórki podołają nowym okienkom? – prawdopodobnie wymagania sprzętowe będą bardzo zbliżone do poprzedniej wersji.

Firma Orange jako główny partner będzie oferował system w nowych telefonach. LG zaprezentowało swój najnowszy model LG-GM7300 oparty na Mobile 6.5. Jest to elegancki sprzęt ułatwiający prace: jednym ruchem dostajemy się do e-mail i wielu innych niezbędnych pozycji.

Telefony z Systemem będą dostępne w drugiej połowie 2009 roku.

Źródło: Microsoft

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.