Naciśnij ESC aby zamknąć

Studencki Festiwal Informatyczny 2009

W dniach 12-14 marca 2009 w Krakowie odbędzie się kolejna już, piąta edycja największej imprezy informatycznej w Polsce – Studenckiego Festiwalu Informatycznego.

SFI to przede wszystkim 3 dni spotkań z ludźmi odpowiedzialnymi za nowoczesne technologie i rozwój branży IT w Polsce i na świecie. To wspaniała atmosfera, którą współtworzą sami uczestnicy festiwalu – a każdego roku jest ich niespełna 1500. To możliwość uczestnictwa w ciekawych warsztatach prowadzonych przez naszych prelegentów. A przy odrobinie wiedzy, no i szczęścia, szansa na wygranie cennych nagród

Jak co roku nie zabraknie światowej sławy specjalistów z różnych obszarów nauk informatycznych. Wśród nich już dziś możemy wymienić:

Ryszarda Horodeckiego – laureata Polskiego Nobla 2008 w dziedzinie informatyki kwantowej,
Włodzisława Ducha – prezesa Europejskiego Towarzystwa Neurokogniwistycznego,
Ryszarda Tadeusiewicza – polskiego automatyka, zajmującego się biocybernetyką i sieciami neuronowymi
Romana Kluskę – twórcę i były prezes giełdowej spółki Optimus S.A,
Piotra Koniecznego – specjalistę od bezpieczeństwa sieci,
Lukasa Hasika – odpowiedzialnego bezpośrednio za jakość i ergonomię NetBeans,
Jerzego Grębosza – autora chyba najsłynniejszych książek do nauki C++ “Symfonia C++ Standard” i “Pasja C++”.

A lista ta wcale nie jest jeszcze domknięta!

Po więcej informacji, pełną agendę festiwalu, filmy czy zdjęcia z poprzednich edycji – odsyłamy do naszej strony internetowej www.sfi.org.pl oraz na oficjalnego bloga SFI pod adresem www.sfi.org.pl/blog. Jednocześnie zachęcamy do rejestrowania się na stronie festiwalu.

No i co najważniejsze przecież, udział w SFI jest BEZPŁATNY (jedyne co trzeba poświęcić to swój czas, a uwierzcie mi, jest warto!). Start 12 marca w czwartek o godzinie 10.00. Nie może Was tam zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.