Naciśnij ESC aby zamknąć

Steve Ballmer w Polsce

Steve Ballmer, prezes Microsoft Corporation, przyjedzie z jednodniową wizytą do Polski. W czwartek, 26 kwietnia, spotka się z czołowymi reprezentantami polskiego środowiska biznesowego, w tym partnerami i klientami firmy, a także programistami i osobami wyróżnionymi przez Microsoft tytułem MVP.

Podczas pobytu w Warszawie Steve Ballmer uświetni także swoim wystąpieniem drugi dzień konferencji technicznej Microsoft Security Summit & Developer Days 2007,która odbędzie się w Warszawie w dniach 25-26 kwietnia 2007.

Przygotowano bezpośrednią transmisje internetową z konferencji – wystarczy się zarejestrować na stronie http://www.mssdevdays.pl/rejestracja.aspx

Steve Ballmer (właściwie Steven Anthony Ballmer) urodził się 24 marca 1956r. Od stycznia 2000 jest prezesem firmy Microsoft i jest bez wątpienia postacią numer jeden w korporacji. Ukończył wydział matematyki i ekonomii na Harvard University oraz studia podyplomowe na Stanford University Graduate School of Business. Ballmer dołączył do zespołu Microsoft Corporation w 1980 roku, jako pierwszy menedżer zatrudniony przez Billa Gatesa. Steve Ballmer był głównym bohaterem reklamy Windows 1.0. Niezwykle zaangażowany i oddany rozwojowi korporacji.

Kolejna już wizyta Steve’a Ballmera w Polsce świadczy o dużym znaczeniu, jakie zarówno dla niego samego, jak Microsoft Corporation ma nasz kraj i drzemiący w nim potencjał intelektualny i technologiczny. Jestem przekonany, że nadarzająca się możliwość wymiany opinii i idei w gronie najwyższej klasy specjalistów IT będzie doskonałą okazją do zweryfikowania dotychczasowych i stworzenia nowych kierunków rozwoju technologii w naszym kraju – powiedział Marek Roter, dyrektor polskiego oddziału Microsoft.

Źródło: Centrum Prasowe Microsoft

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.