Naciśnij ESC aby zamknąć

Hakaton z wartościowymi nagrodami na CONFidence

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i zgarnąć nagrody warte nawet kilka tysięcy złotych? Już 12 maja, w Krakowie, podczas profesjonalnej konferencji CONFidence, odbędzie się konkurs typu CtF (Capture The Flag).

Odbędzie się kilka 4-8 osobowych rozgrywek. Każda trwać będzie do 90 minut. Lista aplikacji do złamania i nagród jest utajniona do czasu rozpoczęcia konkursu. Z “przecieków” wiadomo jednak, że nagrody to między innymi: Sony Playstation 3, XBOX 360 i inne. Konferencji z takimi mistrzostwami i pełnym emocji widowiskiem jeszcze nie było!

Uwaga: aby wziąć udział w konkursie CtF należy zgłosić swój udział do 1 maja!

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.