Naciśnij ESC aby zamknąć

Slax 6.0.3

Tomas Matejicek wydał kolejną wersje dystrybucji SLAX 6, zbudowanej w oparciu o jedną z najstarszych dystrybucji Linuksa – Slackware. Nowa wersja 6.0.3 zawiera zaktualizowane komponenty KDE, usunięta została paczka gnutls, poprawione zostały błędy związane z uruchomieniem systemy.

SLAX to jedna z dystrybucji Linuksa typu LiveCD, tworzona jest w całości przez tylko jedną osobę – Czecha Tomasa Matejiceka. Głównym założeniem SLAX-a jest mobilność. Zajmuje on tylko ok. 180 MB, co sprawia, że z łatwością można go zmieścić na CD lub Pendrivie.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.