Naciśnij ESC aby zamknąć

Mozilla Firefox 2.0.0.13

Mozilla Foundation opublikowała nowe wydanie przeglądarki Mozilla Firefox 2.0.0.13. W nowej wersji programiści poprawili znacznie bezpieczeństwo, eliminując kilka krytycznych błędów umożliwiających potencjalnemu napastnikowi przemycenie do systemu szkodliwego kodu, a także fałszowanie zawartości stron WWW.

Jak widać, coraz większa popularność przegladarki przysparza jej programistom coraz więcej pracy. Na szczęście Mozilla Corporation szybko reaguje na najbardziej uciążliwe i niebezpieczne dla użytkowników usterki.

Firefox jest przeglądarką internetową oparta o silnik Gecko, tworzona jest przez Fundację Mozilla/Korporację Mozilla oraz wolontariuszy. Firefox jest wciąż udoskonalany i staje się coraz bardziej popularną przeglądarką stron WWW, skupiającą za sobą wierne grono użytkowników-fanów.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.