Naciśnij ESC aby zamknąć

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji bezpłatnych Targów Kariera IT, które odbędą się 7 lipca 2012r. w Toruniu.

Kariera IT organizowana jest cyklicznie przez firmę CareerCon w największych miastach Polski w hotelach cztero- i pieciogwiazdowych. Odbiorcami ich są zarówno firmy poszukujące doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach jak i specjaliści poszukujących atrakcyjnych ofert pracy.

Kariera IT to wydarzenie, podczas którego prestiżowe firmy z branży IT zaprezentują swoje oferty pracy skierowane do programistów, analityków, testerów, administratorów sieci, specjalistów IT z doświadczeniem zawodowym. Korzyścią dla uczestników jest możliwość podwyższenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w wykładach prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

Bezpłatny udział w Targach zapewnia:

– bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą oraz możliwość rozmowy z osobami decyzyjnymi w nowych projektach,
– prezentacje najnowszych projektów wiodących firm, zajmujących się programowaniem,
– udział w specjalistycznych wykładach merytorycznych,
– materiały targowe – katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe,
– atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców oraz sponsorów
– catering kawowy.

Udział w Targach oraz wszelkie materiały są BEZPŁATNE!

Aby wziąć udział w Targach należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie wydarzenia. Obowiązuje rejestracja kwalifikowana co oznacza, że przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od osób podsiadających doświadczenie z zakresu IT

Więcej informacji na http://careercon.pl/karierait