Naciśnij ESC aby zamknąć

PyCon teraz w Polsce

Rybnik pozazdrościł Pcimiowi Pythona i organizuje po raz pierwszy polską edycję konferencji PyCon – żartobliwym stwierdzeniem mówią o PyConie organizatorzy imprezy.

PyCon PL, jest jedyną w Polsce konferencja poświęconą w całości językowi programowania Python, która odbędzie się w dniach 18-19 października 2008 roku. Celem organizowanej wspólnymi siłami trzech grup entuzjastów Pythona konferencji jest wprowadzać w życie hasło PyCona “Connecting The Python Community”.

Wszystkich zainteresowanych Pythonem zapraszamy do przypełznięcia na konferencję oraz do odwiedzenia strony internetowej: http://liwo.polsl.pl/pycon-pl/

Masz coś do powiedzenia? Chcesz wspomóc konferencję i zostać sponsorem? Masz pytania? Odwiedź stronę konferencji.

W chwili obecnej ruszyło przyjmowanie zgłoszeń od osób, które chciałyby wystąpić z własnym wykładem. Termin do którego można wysyłać swoje propozycje to 2 lipca.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Polska Grupa Użytkowników Linuksa Oddział Śląsk
Polish Python Coders Group
Studenckie Koło Naukowe Linuksa i Wolnego Oprogramowania z Politechniki Śląskiej

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.