Naciśnij ESC aby zamknąć

Praca dla specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego

W związku z dynamicznym rozwojem grupy audytowej HACK.pl oraz dużą liczbą projektów w których uczestniczymy, poszukujemy konsultantów ds. bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Obecne zapotrzebowanie szacujemy na około 20 osób, z którymi chcemy podpisać umowę o pracę lub umowę zlecenie. Poszukujemy ludzi, którzy zajmują się testami penetracyjnymi lub pracą badawczą w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wykonujemy usługi audytowe dla podmiotów gospodarczych, jak również świadczymy outsourcing naszych specjalistów do działów bezpieczeństwa w firmach branży teleinformatycznej.

Gwarantujemy ciekawą pracę w projektach w Polsce i za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]. Interesują nas szczególnie informacje dotyczące dotychczasowego doświadczenia w zakresie realizowanych projektów IT oraz posiadanych certyfikatach.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.