Naciśnij ESC aby zamknąć

Hakerzy ponownie zaproszeni na konferencję Microsoftu

Koncern Microsoft po raz kolejny zaprosił do współpracy członków społeczności hakerskiej na swoją konferencję Blue Hat.

Konferencja z udziałem specjalistów od łamania zabezpieczeń i wyszukiwania luk w oprogramowaniu odbyła się w głównej siedzibie Microsoft w Redmond.

Na spotkaniu obecni byli między innymi Kevin Mahaffey i John Hering z Flexilis, David Maynor i Robert Graham z Errata Security oraz Rob Thomas z Team Cymru.

Gigant z Redmond liczy na to, iż hakerzy podpowiedzą mu, jak poprawić zabezpieczenia jego produktów.

Microsoft zainicjował cykliczne konferencje z udziałem hakerów dwa lata temu – w celu wypromowania dialogu pomiędzy jego wewnętrznym zespołem ds. bezpieczeństwa a zewnętrznymi badaczami.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.