Naciśnij ESC aby zamknąć

Policja zatrzymuje kolejnego pirata

Prawie 3000 płyt DVD i CD z nielegalnymi kopiami filmów zabezpieczyli policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy w Babicach.

Płyty znaleziono w mieszkaniu Ryszarda D. Policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą komendy w Babicach drogą operacyjną ustalili, że na terenie powiatu sprzedawane są płyty z nielegalnymi kopiami filmów. Dzięki wnikliwej pracy operacyjnej otrzymali informację, że krążki mogą być przechowywane w jednym z mieszkań. Postanowili to sprawdzić. W trakcie przeszukania lokalu, policjanci ujawnili 13 kartonów z pirackimi kopiami filmów. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Policjanci przewidują dalsze zatrzymania w tej sprawie

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.