Naciśnij ESC aby zamknąć

Podręcznik administratora SUSE Linux Enterprise Server 9

Na polskim rynku pojawiła się książka Linux Enterprise Server 9 wydawnictwa Novell Press współpracującego z Wydawnictwem Naukowym PWN, która zapowiadana była jako bezcenne źródło wiedzy dla zaawansowanych użytkowników, administratorów systemów sieciowych opartych na SUSE takich jak NetWare.

W książce liczącej około 520 stron znajdziemy między innymi obszerne wiadomości na temat instalacji, konfiguracji, aktualizacji SUSE, usług sieciowych, zabezpieczeń, zarządzania systemem, wykrywania oraz reakcji na włamania i różnego rodzaju ataki, zaawansowanej konfiguracji, a także zabezpieczeń systemu i sieci.

Jest to już trzecia książka z tej kategorii. Poprzednimi pozycjami są “Novell Certified Linux Professional”, Emmetta Dulaneya oraz “SUSE Linux – Zaczynamy od podstaw” autorstwa Thomasa Keir, przeznaczoną dla początkujących użytkowników tej dystrybucji Linux. Ceny w granicach 75 PLN.

Źródło: media2.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.