Naciśnij ESC aby zamknąć

Pierwszy Hacker Rzeczypospolitej

Druga edycja konkursu dla wszystkich osób mających do czynienia z komputerami i bezpieczeństwem. Zarówno programiści jak też zwykli użytkownicy, którzy czują się mocni w dziedzinach matematyki, informatyki z pewnością znajdą swoje miejsce w konkursowej rywalizacji.

Masz 17 lat i nie więcej niż 25? Włącz się do gry. To naprawdę nic trudnego, zarejestruj się i spróbuj swoich sił. Gra toczy się naprawdę o wysoką stawkę. Dla pierwszego Hackera Rzeczypospolitej przewidziano Indeks prestiżowej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej I Zarządzania WIT. Przewidziano też bardzo cenne nagrody dla najlepszej drużyny.

Organizatorem konkursu jest jedna z najbardziej poważanych uczelni o profilu informatycznym w kraju – Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT, która zadeklarowała się umożliwić zwycięzcy swobodny rozwój własnych umiejętności oddając w jego ręce indeks i zapewniając mu bezpłatne studia.

Źródło: Withack

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.