Naciśnij ESC aby zamknąć

Nowy system, nowe zabezpieczenia.

windows-8-unofficial-logo.png
Tak, już wiadomo o pojawieniu się kolejnego systemu giganta z Redmond, o nazwie Windows 8. Lecz teraz Microsoft postanowił stworzyć, jak to sam powiedział: „rozbudowanej, wszechstronnej platformy, której zadaniem będzie ochrona produktów Microsoftu przed piractwem”.

Nie wiemy co dokładnie knują ludzie z Redmond i nie wiemy też jakie będą edycje systemu, lecz prawdopodobnie lista będzie przedstawiać się następująco:

Windows 8 Enterprise
Windows 8 Ultimate
Windows 8 Professional
Windows 8 Home Premium
Windows 8 Home Basic
Windows 8 Starter

Źródło: msftkitchen.com

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.