Naciśnij ESC aby zamknąć

Nie chcesz Internet Explorera 7? Używaj pirackiej Visty

Microsoft zamierza w najnowszym wydaniu systemu operacyjnego Windows Vista rozszerzyć działania promujące korzystanie z legalnego oprogramowania.

W oryginalnych kopiach Visty będą m.in. dostępne narzędzia, z których użytkownicy kopii nielicencjonowanych nie będą mogli skorzystać. Mowa tu m.in. o aplikacji do zwalczania spyware’u Windows Defender, odtwarzaczu Windows Media Player 11, przeglądarce Internet Explorer 7, Windows Photo Gallery oraz Windows DVD Maker.

A za weryfikacje legalności będzie odpowiedzialne narzędzie Windows Genuine Advantage, które na razie jest w fazie testów ale wiadomo, że jego odinstalowanie nie będzie możliwe.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.