Naciśnij ESC aby zamknąć

Microsoft Windows Vista build 5472

Microsoft wypuścił dziś kolejny build Windows Vista Beta, oznaczony numerem 5472. Nowa odsłona w stosunku do poprzedniej (5456) lepiej wykorzystuje zasoby systemowe, a więc działa nieco szybciej. Dodatkowo zoptymalizowano sterowniki nVidia pod kątem wydajności w Windows Media Center.

“Vista w wersji beta 5456 była bardzo wymagająca dla systemu i działała zbyt wolno, ale należy pamiętać, że to oprogramowanie ma już 9 tygodni, a więc w kategoriach wersji beta jest już stare” powiedział Mike Sievert z Microsoftu. Nowy build dostępny jest jedynie dla beta-testerów.

Źródło: Chip.pl

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.