Naciśnij ESC aby zamknąć

Lockpicking Village na CONFidence 2011

confidence 2010
Na najbliższej edycji CONFidence będzie można wziąć udział w wykładach i mini warsztatach związanych z bezpieczeństwem fizycznym. Deviant Ollam oraz Babak Javadi, znani specjaliści pracujący nad lockpickingiem uchylą rąbka tajemnicy o tym jak wygląda bezpieczeństwo systemów informatycznym pod kątem zabezpieczeń fizycznych, zamków, drzwi antywłamaniowych.

Oprócz wykładów, przygotujemy też specjalne stoisko gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w walce ze standardowymi zamkami, kajdankami i kłódkami.

Więcej informacji: http://2011.confidence.org.pl/leisure-zone

Lockpicking

Lockpicking

Lockpicking

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.