Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja SQAM

6 września 2006 w hotelu Diplomat w Pradze rozpocznie się największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie związane z jakością oprogramowania – konferencja SQAM.

Przy okazji konferencji odbędzie się zebranie rad ISTQB z całego świata, a będą w niej uczestniczyć najwięksi eksperci. Wśród prelegentów będą prezesi rad testowych, wchodzących w skład ISTQB. Przybędą również Rex Black (prezes American STQB) i Tom Gilb (ceniony na całym świecie specjalista) a każdy wygłosi swoje wykłady i ostatniego dnia poprowadzi całodniowe warsztaty.

Ponad 20 wykładów w ciągu 2 dni, z czego każdy będzie w pełni wartościowy merytorycznie – żaden nie będzie wykładem marketingowym. Trzeci dzień w całości będzie przeznaczony na warsztaty.

Drugiego dnia konferencji istnieje możliwość zdania egzaminu ISTQB Certified Tester Foundation Level w bardzo atrakcyjnej cenie.

Portal HACK.pl objął patronat medialny nad konferencją.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.