Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja Naukowa SecureCon 2006

SecureCon 2006 “In secure world we trust” jest pierwszą edycją Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, która poświęcona jest aspektom bezpieczeństwa systemów i sieci informatycznych. Konferencja odbędzie się 21, 22 października 2006 roku w Auli Politechniki Wrocławskiej. Osoby zainteresowane prelekcją mogą wysłać propozycje tematów wraz z abstraktami do 30 lipca.

Kompletna zawartość merytoryczna wykładu umieszczona docelowo w materiałach konferencyjnych powinna być dostarczona do 10 września. Rekrutacja uczestników rozpocznie się dnia 26 czerwca i trwać będzie aż do 22 września. Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych, takich jak rozkład godzinowy agendy, cena akredytacji i wiele innych zostaną podane wraz z rozpoczęciem rekrutacji.

Organizatorami konferencji są: Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych, Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych Stowarzyszenie oraz Politechnika Wrocławska.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.