Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja IT Underground 2009

Zabierz ze sobą laptopa i przybądź 16-18 listopada do Centrum Konferencyjnego Mercedes na XIII edycję międzynarodowej Konferencji IT UNDERGROUND.

Dla Subskrybentów portalu Hack.pl dodatkowo 10% zniżki na hasło „Hack.pl”.

IT Underground porusza problemy bezpieczeństwa IT od strony czysto praktycznej. Zakres materiału, który kierujemy do naszych uczestników, jest praktyczną dawką wiedzy dostarczoną przez światowego formatu specjalistów od przełamywania zabezpieczeń.

To 2 dni wykładów oraz zajęć BYOL, poprzedzone warsztatami.

BYOL (Bring Your Own Laptop) – są skierowane przede wszystkim do uczestników, którzy przyjdą na konferencję z własnym laptopem. Dzięki temu będą mogli aktywnie w nich uczestniczyć np. włamać się do sieci testowej, używając technik opisanych przez wykładowców lub obronić się przed atakiem przeprowadzonym przez innych uczestników.

Nie bądź naiwny – nawet najdroższe programy antywirusowe nie ochronią Twojej firmy przed atakami hakerów – żaden program nie zastąpi inteligencji i umiejętności człowieka.

Jak zawsze zapewniamy udział prelegentów będących wybitnymi ekspertami i praktykami w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Swoją wiedzą podzielą się:

Raoul “Nobody” Chiesa, Alessio “Mayhem” Pennasilico, Claudio Criscione, Tam Hanna, Christiaan Beek, Ivan Buetler, Oliver Roeschke, Christopher Werny, Daniel Mende, Matthias Luft, Michael Schaefer, Oliver Roeschke, Gunther Niehues, Paolo Ruggero aka Jeky99.

Partnerem Głównym Konferencji jest Firma IBM.

Koszt udziału:

Zgłoszenia do 20 października 2009r.:
– Rejestracja na warsztaty i konferencję 1650 zł + 22% VAT
– Rejestracja tylko na konferencję 1150 zł + 22% VAT
– Rejestracja tylko na warsztaty 850 zł + 22% VAT

Zgłoszenia po 20 października 2009r.:
– Rejestracja na warsztaty i konferencję 1900 zł + 22% VAT
– Rejestracja tylko na konferencję 1350 zł + 22% VAT
– Rejestracja tylko na warsztaty 1100 zł + 22% VAT

10% znizki dla:
– uczestników poprzednich edycji
– prenumeratorów Hakin9 lub Linux+
– studentów
– grup powyżej dwóch osób

Wykłady będą prowadzone w języku angielskim.

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO W SWOJEJ FIRMIE!

ZADBAJ O TO BY BYĆ NA IT UNDERGROUND!

Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji oraz rejestracja: http://itunderground.org/wydarzenia/50-IT_Underground____Warszawa_2009

Kontakt:
magdalena.siwek(at)itunderground.org
tel: +48 22/ 427 37 08

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.