Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja Branży IT – ISAC 2009 – Rzeszów

W dniach 21 – 22 października 2009 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się konferencja naukowa „ISAC”. ISAC to konferencja poruszająca zagadnienia branży IT. Tegoroczna I edycja poświęcona zostanie nowościom w informatyce, nowym trendom, technologiom i rozwiązaniom. Zróżnicowane prelekcje dają szanse poszerzenia wiedzy z wybranych zagadnień oraz możliwość poznania specjalistów z tej dziedziny.

Konferencja jest skierowana do wszystkich, a więc od specjalistów branży IT po osoby interesujące się informatyką. Nie ma to znaczenia czy jest się uczniem, studentem czy pracuje się zawodowo.

Konferencja odbędzie się w Zespole Sal Wykładowych Politechniki Rzeszowskiej
Al. Powstańców Warszawy 10, Budynek S, Sala S-1. Udział w niej jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stornie WWW.ISAC.PL. Liczba miejsc jest ograniczona. Dokładny program konferencji jest dostępny na tej samej stronie.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.