Naciśnij ESC aby zamknąć

CONFidence – there can be only one!

Zaczynamy 19 listopada 2009. Jeżeli interesujesz się bezpieczeństwem IT, zabezpieczaniem i włamaniami do systemów nie możesz ominąć tego wydarzenia. 19-20 listopada w Warszawie odbędzie się kolejna edycja znanej konferencji na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Jest to jedyne w Polsce wydarzenie, na które przyjeżdżają przedstawiciele środowiska bezpieczeństwa, hakerów z Polski i całego świata. Podczas najbliższego spotkania wystąpią tacy specjaliści, jak: Richard Thieme, Jacob Appelbaum, Dragorn, Renderman, FX, Gareth Heyes i inni.

Jak zwykle nie zabraknie nowości oraz pojawi się kilka niepublikowanych dotychczas wystąpień.

Pełna agenda dostępna jest pod adresem:
http://200902.confidence.org.pl/agenda/

Rejestracja pod adresem:
http://200902.confidence.org.pl/rejestracja/

CONFidence to nie tylko konferencja, to również spotkanie specjalistów i luźna wymiana doświadczeń.

Jeżeli interesujesz się bezpieczeństwem sieci bezprzewodowych będziesz miał okazje porozmawiać z autorem popularnego Kismeta, jeśli interesują Cię aplikacje WWW możesz porozmawiać z Mario Heiderich – autorem PHPIDS, jeśli zajmujesz się bezpieczeństwem korporacji będziesz miał okazje podyskutować z Raoulem Chiesa.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.