Naciśnij ESC aby zamknąć

BIN GigaCon – Bezpieczeństwo i niezawodność systemów IT

Zapraszamy do Wrocławia na bezpłatną konferencję poświęconą bezpiecznym i niezawodnym systemom IT! Konferencję otworzy wykład dotyczący standardów ISO 27001 ISO 20000 BS 25999 jako narzędzi efektywnego zarządzania bezpieczeństwem informacji. Swoje rozwiązania zaprezentują na konferencji: G Data Software, Oracle oraz Sun Capital wraz z Kerio i Sophos.

Data: 15 października 2009r.
Miejsce: Wrocław, Hotel Orbis „Wrocław”

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy przedstawicieli i menadżerów z branż informatycznej, telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej i szeroko rozumianej branży usługowej; osoby na stanowiskach: kierowników działów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń oraz wszystkie inne odpowiedzialne za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie.

Agenda konferencji:
http://bin.gigacon.org/prt/view/agendaa-09.html

Bezpłatna rejestracja:
http://bin.gigacon.org/prt/view/rejestracjaa-09.html

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.