
Gigant z Redmond potwierdził spekulacje, iż najnowsza wersja Internet Explorer nie pojawi się na najsłynniejszy system – Windows XP. Microsoft tłumaczy się tym, że „Internet Explorer 9 wymaga nowoczesnej grafiki i mechanizmów bezpieczeństwa nie zaimplementowanych w oprogramowaniu z 2001 roku” – stwierdził rzecznik firmy.
Źródło: neoseeker.com
