Naciśnij ESC aby zamknąć

Hackerzy włamują się na stronę polskich homoseksualistów

Dziś późnym popołudniem hackerzy włamali się na jeden z największych portali homoseksualistów w Polsce. Przez kilka minut strona pozostawała podmieniona, administracja serwisu szybko jednak zareagowała, jednak wiadomość szybko rozeszła się po sieci.

Strona polgej.pl bywała już wcześniej atakowana przez hackerów, w tym w ostatnim czasie jednokrotnie przez postać o nicku mario_vs. Istnieje podejrzenie, że za dzisiejszym “ownedem” stoją polskie środowiska homoseksualne, ponieważ na podmienionej stronie postanowili ośmieszyć właśnie mario_vs.

Zdjęcie z przejęcia strony

Mimo szybkiej interwencji administratorów, strona została po chwili przejęta ponownie i ponownie podmieniono plik index. Przez krótką chwilę można było zobaczyć na stronie informację o chwilowej przerwie w działaniu serwisu. Obecnie serwis działa prawidłowo.

Zaskakujący jest fakt, że strony niszowych środowisk, jak strony homoseksualistów są znacznie częściej atakowane od innych podobnej wielkości.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.