Naciśnij ESC aby zamknąć

Google uruchomiła polski serwis Google Video

Polska znalazła się w grupie pierwszych ośmiu państw (Francja, Hiszpania, Holandia, Kanada, Niemcy, Włochy i Wielka Brytania), w których zlokalizowano Google Video, które ułatwia wyszukiwanie, wczytywanie i dzielenie się nagraniami wideo. Wpisując adres video.google.pl Internauci przeniosą się na polskojęzyczną stronę główną. W serwisie znajdą materiały z Polski, ale wciąż będą mogli przeszukiwać międzynarodowe zbiory.

Użytkownicy Google Video mogą wczytać własne nagrania, a następnie podzielić się nimi z użytkownikami Google Video na całym świecie. Nie ma ograniczeń co do rozmiarów pliku, jaki można załadować do serwisu. Ponadto, Google Video pozwala każdemu użytkownikowi wyszukiwać materiały wideo z dowolnego miejsca na świecie – poczynając od nagrań użytkowników, a kończąc na profesjonalnych treściach publikować treści w blogach i serwisach społecznościowych. Pobierać nagrania do komputera i urządzeń przenośnych, takich jak Apple Video iPod lub Sony PSP oglądać filmy z listy Top 100 i śledzić, które materiały szybko zyskują popularność, oceniając treści, przyznając od jednej do pięciu gwiazdek i dodając własne komentarze, dzielić się własnymi materiałami z użytkownikami na całym świecie.

„Uruchamiając serwis Google Video na nowych rynkach, umożliwimy większej grupie użytkowników wyszukiwanie, wczytywanie i dzielenie się nagraniami wideo w wielu językach. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z naszymi dostawcami treści i reklamodawcami na całym świecie, pomagając im wykorzystać Google Video jako narzędzie dotarcia do szerszej, globalnej publiczności” – powiedziała Joanna Shields, europejski dyrektor ds. umów partnerskich Google.

Źródło: Wirtualnemedia

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.