Naciśnij ESC aby zamknąć

Firefox 2.0 beta1 udostępniony

Pojawiła się wersja 2.0 beta przeglądarki internetowej Mozilla Firefox. Nowe składniki programu to zintegrowane sprawdzanie pisowni i zabezpieczenie anty-phishingowe.

Zabezpieczenie bazuje na lokalnych listach zablokowanych stron i posługuje się też listą z Google. Interfejs pozostał niemal bez zmian, aczkolwiek dodano kilka drobiazgów: pojawiła się możliwość zamykania zakładki przyciskiem na niej, a nie jak poprzednio, przyciskiem na końcu belki a menu opcji zostało nieco zmienione. Dodano również możliwość odzyskania sesji po niewłaściwym zamknięciu Firefoxa oraz otwieranie omyłkowo zamkniętej zakładki.

Źródło: chip.pl / Marcin Brzozowski

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.