Naciśnij ESC aby zamknąć

CONFidence 2009

Już 15 i 16 maja w Krakowie obędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona bezpieczeństwu IT- CONFidence. CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad, Hackers’ Movie Night oraz Capture the Flag oraz warsztaty.

Postanowiliśmy urozmaicić naszą konferencje poprzez organizacje kilku profesjonalnych i tematycznych warsztatów z bezpieczeństwa z rożnych dziedzin IT.

Bezpieczeństwo routerów i sieci IP – najlepsze praktyki – Łukasz Bromirski
Analyzing and Securing Enterprise Application Code by Blueinfy – Shreeraj Shah & Vimal Patel
Secure Java Programming – Marc Schoenefeld
Warsztat Signle Sign-On z Kerberos, LDAP i OpenBSD – Jacek Artymiak
Discovery and exploitation of web application vulnerabilities – Andres Riancho
w3af ninja – Andres Riancho

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji na temat warsztatów oraz terminów w jakich będą się odbywały zapraszamy na stronę konferencji http://2009.confidence.org.pl/warsztaty

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.