Naciśnij ESC aby zamknąć

CONFidence 2008

Organizatorzy konferencji o bezpieczeństwie sieciowym CONFidence po raz kolejny (to już czwarta edycja) udowadniają, że nie jest to “suche” słuchanie wykładów, ale raczej spotkanie tej społeczności w Polsce. Zaplanowane na tegoroczną edycję wydarzenia podsumować można krótko: będzie się działo! Oprócz wielu gości z zagranicy ( a wymienić tu należy choćby Dana Griffina, Petko d. Petkova, Alessio Pennasilico, Felixa Kronlage) i czołówki polskich specjalistów (Rutkowska, Bromirski) przygotowano także szeroką ofertę warsztatów, które w dodatku można odbyć taniej niż firmach szkoleniowych!

Warsztaty CONFidence to:

Atakowanie i ochrona sieci WiFi
Bezpieczeństwo aplikacji sieciowych
OPST – OSSTMM Professional Security Tester
ITIL Service Management Foundation
oraz Certyfikacja BSD

Na CONFidence 2008 będzie można też wziąć udział w konkursie lockpickingu, czyli otwierania zamków bez użycia klucza. Konkurs poprzedzą warsztaty, podczas których lockpicking’owcy pokażą jak za pomocą kilku prostych narzędzi otwierać nawet najbardziej solidne zamki.

Oprócz tego zaplanowano Wielkie Grillowanie! – pierwszego dnia konferencji o 16.00 rozpalony zostanie ogień pod wielkim grillem zlokalizowanym w ogrodzie Centrum Sztuki Japońskiej Manggha. Każdy będzie mógł spróbować pysznych regionalnych kiełbasek, zasmakować rodzimego piwa oraz posłuchać koncertu, który będzie swoistym jam-session z uczestnikami konferencji.

Więcej informacji na stronie: http://confidence.org.pl/

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.