Naciśnij ESC aby zamknąć

CONFidence 2012

CONFidence 2012
CONFidence jest corocznie odbywającą się konferencją o tematyce bezpieczeństwa IT. Tegoroczna, dziesiąta edycja odbędzie się 23 – 24 maja w Krakowie. Najlepsi prelegenci, najnowsze zagadnienia, nowinki z branży, luźna atmosfera i oczywiście, magiczny klimat Krakowa są odpowiedzią na pytanie, dlaczego powinieneś być w tym roku z nami! CONFidence jest miejscem spotkań społeczności hackerów zarówno z Polski, jak i całej Europy.

CONFidence jest dwudniową konferencją połączona z warsztatami technicznymi, ale całe spotkanie jest czymś więcej! CONFidence to nie tylko najlepsi prelegenci, aktualne tematy i szkolenia, ale co ważniejsze, wyjątkowe konkursy, szalone imprezy integracyjne oraz czas i miejsce na spotkanie społeczności. CONFidence stwarza idealną okazję do rozmowy w luźnej atmosferze, więc nie pozostaje nic innego jak tylko hackować!

W tym roku oprócz standardowej części technicznej planujemy zaaranżować wyjątkową grę o nazwie „SpyGames”. Ochotnicy będą uczestniczyć w prawdziwym szpiegowskim zadaniu, które będzie łączyć w sobie akcję z filmu o Jamesie Bondzie oraz polot i fantazję „Matrixa”. Prześlizgiwanie się między czujnikami, lockpicking oraz ratowanie więźnia z bunkra to tylko namiastka tego, co czeka uczestników. A to wszystko w industrialnych wnętrzach starej przepompowni wody w Bielanach w Krakowie. Podejmiesz z nami wyzwanie?

Specjalnie dla czytelników hack.pl dostępny jest kod rabatowy:

2012-hack

Uczestnicy, którzy zarejestrują się na konferencję wykorzystując ten kod otrzymają 15% zniżki na opłatę za udział w konferencji.

Więcej informacji na stronie:
http://2012.confidence.org.pl


Zdjęcia z poprzednich edycji:Poprzednie edycje:
CONFidence 2011
CONFidence 2010
CONFidence 2009
CONFidence 2008
CONFidence 2007

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.