CONFidence 2009

Czołówka światowej klasy specjalistów z Brucem Schneierem na czele, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, kilkuset uczestników, trzy niezależne sesje: Network & OS, Web & Database oraz Hands-on Track – wszystko to na międzynarodowej konferencji CONFidence, 15-16 maja 2009 w Krakowie!

W tym roku świętować będziemy 5 urodziny CONFidence, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez dotyczących bezpieczeństwa IT, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. CONF09 zaszczyci swoją obecnością Bruce Schneier – człowiek obwołany przez media m.in. The Economist guru security, twórca nowoczesnej kryptografii i algorytmu Blowfish, doradca Kongresu USA. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się o niepublikowanych błędach na urządzenia klasy SOHO, usłyszymy jak można bezpłatnie jeździć komunikacją publiczną w Pradze, Bratysławie, Wiedniu. Joanna Rutkowska opowie o nowych zagrożeniach związanych z wirtualizacją, a Tavis Ormandy zaskoczy wszystkich swoimi badaniami. Łukasz Bromirski będzie starał się nas zarazić swoją pasją na temat sieci.

W czasie 3 niezależnych sesji wystąpią także:

• Mario Heiderich,
• Mark Schoenefeld,
• Alexander Kornbrust,
• Eddie Schwartz,
• Rich Smith i wielu innych.

CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers' Squad, Hackers' Movie Night, walki robotów oraz Capture the Flag. Zachęcamy też do wzięcia udziału w konkursie na liderów społeczności IT security.

Na oficjalnej stronie konferencji http://confidence.org.pl/ znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu, a także filmy i prezentacje z poprzednich edycji CONFidence takich ekspertów jak Joanna Rutkowska, Alberto Revelli, czy Adrian Pastor.

Jeżeli interesujesz się bezpieczeństwem teleinformatycznym musisz tu być. Zobacz sam dlaczego:
http://www.youtube.com/watch?v=GuhD8RgIS7E
http://www.youtube.com/watch?v=QXTpbh99yUU