Naciśnij ESC aby zamknąć

Norton 360 w wersji 6.0

Norton 360

Firma Symantec informuje o wprowadzeniu na rynek nowej wersji pakietu zabezpieczeń Norton 360. Program jest już dostępny w sprzedaży i zdobywa najwyższe oceny za ochronę i wydajność.

Kilka najważniejszych funkcji pakietu:

– Kompleksowa ochrona wykrywa i eliminuje wirusy, powstrzymuje zagrożenia pochodzące z sieci oraz zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości online i utratą ważnych danych.

– Norton Protection System zapewnia cztery zaawansowane warstwy skutecznej ochrony aktywnie eliminujące zagrożenia pochodzące z sieci jeszcze przed zainfekowaniem przez nie komputera.

– Technologia Insight sprawdza pochodzenie plików i czas ich istnienia, powstrzymując nowe zagrożenia pochodzące z sieci, zanim wyrządzą szkody.

– Funkcja Download Insight 2.0 chroni przed instalacją niebezpiecznych programów, informując użytkownika o ich niestabilności i niekorzystnym wpływie na kondycję komputera.

– Usługa Norton Safe Web ostrzega o niebezpiecznych stronach internetowych w wynikach wyszukiwania i bezpośrednio blokuje znane destrukcyjne strony*.

– Automatyczne kopie zapasowe umożliwiają bezpieczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, muzyki, dokumentów finansowych oraz innych ważnych plików na dyskach twardych, w urządzeniach USB lub online w zabezpieczonych centrach danych firmy Symantec.

– Optymalizacja wydajności komputera konfiguruje najważniejsze ustawienia systemu, zwalnia pamięć i usuwa zbędne pliki internetowe z dysku twardego, zapewniając szybkie i bezproblemowe działanie komputera.

– Usługi Norton Management realizowane „w chmurze” pozwalają pobierać, instalować, przenosić, aktualizować i odnawiać produkty Norton za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca.

– Program Norton Identity Safe zabezpiecza, zapisuje i automatycznie wprowadza nazwy użytkownika i hasła. Obecnie dostępna jest również wersja internetowa, która umożliwia udostępnianie danych logowania innym komputerom, które są chronione za pomocą najnowszych produktów Norton.

– Zarządzanie kontrolą rodzicielską pozwala monitorować działania dzieci w Internecie za pomocą programu Norton Online Family, aby można było lepiej chronić je przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci.

– Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool umożliwia utworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB pozwalającego na przywracanie prawidłowego działania systemu w przypadku komputerów, których nie można uruchomić z powodu zainfekowania.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.