Naciśnij ESC aby zamknąć

Awaria odtwarzaczy Zune

Wraz z końcem ubiegłego roku, 31 grudnia, przestały działać wszystkie odtwarzacze Zune pierwszej generacji. Problem został spowodowany błędem w obsłudze przez zegar Zune’a roku przestępnego.

Microsoft, producent odtwarzacza, poinformował jednak, że wystarczy poczekać 1 dzień, a następnie wykonać twardy reset odtwarzacza, by urządzenie znowu zaczęło działać. Rzeczywiście, odtwarzacze “odżyły”.

Przedstawiciele koncernu z Redmond wydali oświadczenie: “wiemy, że była to niedogodność dla naszych klientów i przepraszamy za to. Chcemy jednocześnie podziękować za cierpliwość”.

Źródło: ArcaBit

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.