Naciśnij ESC aby zamknąć

Avast! 4.8

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania antywirusowego firmy ALWIL Software – Avast! 4.8. W poprzedniej wersji 4.7 znaleziono lukę bezpieczeństwa umożliwiającą lokalnym użytkownikom rozszerzenie uprawnień systemowych. Nowe wydanie 4.8 eliminuje tę wadę, a także wprowadza nowe funkcje ochrony przed rootkitami i spyware’em.

avast! 4 Home Edition to w pełni funkcjonalny pakiet antywirusowy przeznaczony dla użytkowników domowych. Program posiada kilka modułów umożliwiających kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami i groźnymi programami. avast! posiada dwa skanery, jeden standardowy i drugi działający w linii komend, zaawansowany interfejs użytkownika.

Download – Narzędzia –> Programy antywirusowe

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.