Naciśnij ESC aby zamknąć

Wireshark 1.0

Po prawie dziesięciu latach prac, deweloperzy projektu Wireshark wydali w końcu oficjalną wersję 1.0 tego popularnego sniffera dostępnego na wiele systemów operacyjnych, kiedyś znanego też jako Ethereal.

Wireshark jest darmowym i do tego bardzo popularnym narzędziem do analizy ruchu sieciowego. Program używany jest przez profesjonalistów zajmujących się sieciami na całym świecie. Pozwala on na analizowanie, wykrywanie błędów, rozwój protokołów. Stosowany jest również w celach edukacyjnych.

Download – Narzędzia –> Sniffery

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.