Naciśnij ESC aby zamknąć

Amerykański Internet odporny na ataki

Przeprowadzone w USA symulacje dowodzą, że amerykański Internet jest bardzo dobrze zabezpieczony przed atakami terrorystycznymi.

Nawet w przypadku zniszczenia głównych węzłów sieci, Internet w dalszym ciągu będzie działał. Według zapewnień naukowców, sieć może zostać uszkodzona tylko na otaczającym atak obszarze, terroryści nie są jednak w stanie spowodować zakłócenia pracy Internetu w całych Stanach.

Źródło: 4press

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.