Naciśnij ESC aby zamknąć

Konferencja IT UNDERGROUND

Zapraszamy na konferencję IT UNDERGROUND. Odbędzie się ona w dniach 26-27 października 2006 w Warszawie. W tym roku tematem konferencji będą przede wszystkim systemy operacyjne i sieci. Część wykładowa będzie dotyczyła najnowszych metod tworzenia i łamania zabezpieczeń.

W programie zaplanowano także 10 godzin warsztatów w systemie BYOL (Bring Your Own Laptop), podczas których będzie można przetestować zdobytą wiedzę w praktyce. Jak co roku prelegentami będą światowej sławy specjaliści od tworzenia i przełamywania systemów zabezpieczeń. Swoje uczestnictwo na tej konferencji potwierdzili: Raoul Chiesa, Saumil Shah i Shawn Merdinger.

Program konferencji został opracowany tak, by zainteresować przede wszystkim administratorów sieci IT i specjalistów IT.

Zadowoleni będą jednak wszyscy zainteresowani tematyką zabezpieczeń. Szczegółowe informacje o cenach i programie konferencji znajdują się na stronie internetowej www.itunderground.org

Uczestnicy mogą liczyć na nagrody i atrakcje związane z IT UNDERGROUND.
Organizatorem konferencji jest Software-Konferencje.

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.